WALIZKA MAŁA MODEL 0117 WALIZKA MAŁA MODEL 0117
Producent: GRAVITT
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0168 WALIZKA MAŁA MODEL 0168
Producent: GRAVITT
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 WALIZKA MAŁA MODEL 0602
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 BORDOWY WALIZKA MAŁA MODEL 0602 BORDOWY
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 CZERWONY WALIZKA MAŁA MODEL 0602 CZERWONY
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 MIĘTOWY WALIZKA MAŁA MODEL 0602 MIĘTOWY
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 SREBRNY WALIZKA MAŁA MODEL 0602 SREBRNY
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 SZAMPAN WALIZKA MAŁA MODEL 0602 SZAMPAN
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0602 ŻÓŁTY WALIZKA MAŁA MODEL 0602 ŻÓŁTY
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
WALIZKA MAŁA MODEL 0950 WALIZKA MAŁA MODEL 0950
Producent: GRAVITT
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej

Czym wyróżniają się lekkie walizki lotnicze?

O komforcie korzystania z walizek na kółkach decydują detale. Z tego względu zadbaliśmy, by każdy model został wyposażony w niezbędne elementy konstrukcyjne i akcesoria zwiększające funkcjonalność. Dodatkowe przegrody z kieszeniami na suwak ułatwią segregowanie zawartości zgodnie z potrzebami i zagwarantują utrzymanie ładu. Obrotowe kółka 360° okażą się niezawodne na płaskich powierzchniach lotniska czy hotelu. Boczne stopki umożliwią bezpieczne postawienie walizki na dłuższym boku, jeśli zajdzie taka potrzeba, np. w pociągu lub na wilgotnym chodniku. Niekorzystne warunki atmosferyczne nie będą miały wpływu na cenne przedmioty ukryte w środku również za sprawą obudowy wykonanej z tworzywa sztucznego znanego ze swojej odporności na wodę oraz doskonałej szczelności.

Lekka walizka do samolotu - jaką wybrać ?

Poliwęglan czy tworzywo ABS wyróżniają się również lekkością, co ma szczególne znaczenie w kontekście limitów wagowych narzucanych bagażowi podręcznemu. Sztywna skorupa walizek podróżnych do samolotu uniemożliwia przypadkowe zgniecenie zawartości i ma pod tym względem znaczącą przewagę nad miękkimi torbami czy plecakami z materiału. Wnętrze wyściełane jest podszewką oraz wyposażone w pasy zapobiegające przesuwaniu się przewożonych rzeczy i chroniące je przed wstrząsami. Całość nie byłaby kompletna, gdyby nie solidny suwak oraz zamek szyfrowy, którego kod ustala się samodzielnie zgodnie z instrukcją. Nie bez znaczenia jest zróżnicowana kolorystyka i design lekkich walizek lotniczych. Można zdecydować się na klasyczną czerń, szarość lub granat. Jednak podczas dopełniania formalności na lotnisku lepiej posiadać bagaż, który wyróżnia się z tłumu identycznych modeli i zapobiega pomyłkom zdarzającym się w chwilach nieuwagi. Z tego względu proponujemy walizki pokryte barwnymi wzorami nawiązującymi do światowej architektury, na przykład z flagą Wielkiej Brytanii, londyńską budką telefoniczną czy nowojorskimi taksówkami. Ciekawą propozycję stanowią także modele w niespotykanych barwach – żółte, różowe, fioletowe czy turkusowe.

Walizki podróżne do samolotu – dlaczego produkowane są w tym samym rozmiarze?

Walizka do samolotu stworzona z myślą o lotach samolotem wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która pozwala komfortowo i bezpiecznie przewozić swoje rzeczy drogą powietrzną. Główną zasadą dotyczącą bagażu tego typu jest konieczność spełniania wyśrubowanych norm związanych z jego rozmiarem i wagą. Dzięki temu, że oferowane walizki kabinowe produkowane są w wymiarach nie większych niż 55×40×20 cm, mieszczą się w zaleceniach dotyczących bagażu podręcznego. Można więc zabrać je ze sobą na pokład w większości linii lotniczych, nie martwiąc się, czy zmieszczą się w specjalnych półkach w kabinie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego tworzywa sztucznego nasze walizki lotnicze są lekkie, co wpływa na obniżenie całkowitej wagi bagażu. Ma to znaczenie w związku z wymogami określającymi maksymalną wagę walizki podręcznej do samolotu jako 10 kg. Warto pamiętać, by szczegółowe informacje na temat limitów i ograniczeń związanych z torbami wnoszonym na pokład samolotu zweryfikować na stronie internetowej przewoźnika, by uniknąć niespodziewanych opłat dodatkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl